MAJOWE GRAND PRIX

W maju nie zwalniamy tempa! W tym miesiącu, czeka na nas V Grand Prix zarówno dla seniorów(kategoria open) jak i dla juniorów(zawody dla wszystkich podopiecznych Seba Racing Team). Startujemy już 16.05 o godzinie 19:00 – Kartingowa Liga Racing Kart, a kończymy w dniu 28.04 – Mistrzostwa Akademii Seba Racing Team. 

Trochę więcej o poszczególnych zawodach:

Mistrzostwa Akademii Seba Racing Team 2017jest to nie tylko wewnętrzny sprawdzian dla wszystkich podopiecznych Akademii Kartingowej Seba Racing Team, ale dzięki współpracy z Racing Kart są to eliminacje do Halowych Mistrzostw Polski dla Juniorów.

Wszyscy, młodzi fani sportów motorowych mogą wystartować w zawodach juniorskich, organizowanych przez Akademię Kartingową, Seba Racing Team. Głównymi uczestnikami są podopieczni Sebastiana Piwowarskiego, którzy uczęszczają regularnie na zajęcia. Istnieje jednak możliwość udziału wszystkich zainteresowanych osób.

Po każdym sezonie(10x Grand Prix) spośród wszystkich uczestników, jeden, najszybszy wygrywa bilet na największe halowe zawody kartingowe w Polsce.
WYDARZENIE: Mistrzostwa Akademii Seba Racing Team – V Grand Prix

Kartingowa Liga Racing Kart – eliminacje do Halowych Mistrzostw Polski. KLRK to otwarte zawody kartingowe dla każdego miłośnika wyścigów, który chce spróbować swoich sił z innymi kierowcami. Do rywalizacji podejść może maksymalnie 35 kierowców w danym Grand Prix. Po każdym sezonie(10 x Grand Prix) spośród wszystkich uczestników, jeden, najszybszy wygrywa bilet na największe halowe zawody kartingowe w Polsce, które są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata. Zapisy przyjmujemy na tydzień przed zbliżającymi się zawodami.

WYDARZENIE: Kartingowa Liga Racing Kart – V Grand Prix

Serdecznie zapraszamy do kartingowej rywalizacji na najbardziej technicznym torze w tej części Polski 🙂