Skip to content

REZERWACJE INDYWIDUALNE: +48 798 30 40 60 wew. 1

REZERWACJE GRUPOWE: +48 798 30 40 60 wew. 3

Akademia Racing Kart


Racing Kart to nie tylko tor. Od tego roku ruszamy z profesjonalną Akademią. Jest to nowatorska inicjatywa, której zadaniem jest doskonalenie umiejętności jazdy u najmłodszych. Zajęcia są adresowane głównie do osób młodych. Zarówno tych, którzy pragną w przyszłości sprostać profesjonalnej karierze, jak i  tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w świecie sportów motorowych. Osobami biorącymi udział w zajęciach mogą być również kierowcy, którzy jeżdżą od czasu do czasu na Racing Kart i chcą poprawiać swoje osiągnięcia na torze.

Seba Racing Team – obecnie zajęcia na naszym torze prowadzi Sebastian Piwowarski. Jest to osoba z ogromnym doświadczeniem zarówno kartingowym, jak i trenerskim, czego głównym dowodem są znakomite wyniki osiągane na torach kartingowych w całym kraju. Podopieczni Sebastiana, zdobywają najwyższe miejsca, w każdych zawodach dla juniorów w Krakowie oraz w specjalnie organizowanych turniejach dla szkółek kartingowych. Dzięki tym osiągnięciom, poziom grupy prowadzonej przez Seba Racing Team określany jest jako najwyższy w Polce, jeżeli chodzi o sekcje szkółek kartingowych na torach halowych.

Na chwilę obecną, zajęcia prowadzone są w systemie indywidualnym. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z trenerem:

Sebastian Piwowarski
Tel: 501-813-217

Głównym wychowankiem Sebastiana Piwowarskiego jest Karol Lubas, o którym przeczytać można tutaj.