Juniorzy: VIII Grand Prix

Już w najbliższą niedzielę, odbędzie się 8 eliminacja zawodów juniorskich. Rywalizacja młodych kierowców wchodzi w decydującą fazę, bowiem do zakończenia sezonu pozostały tylko 3 możliwości do zdobycia punktów. 

W ostatnim czasie, głównym faworytem do zwycięstwa w lidze stał się rekordzista naszego toru, Dawid Klarman. Jego znakomita forma, uwieczniona aż 4! zwycięstwami z rzędu, pozwoliła Dawidowi na zostanie samodzielnym liderem RK Junior Challenge. Łatwo jednak nie będzie. Tacy juniorzy jak Wojtek Grzyb, Dawid Zagól, Oliwer Pilch czy zwycięzca ostatnich zawodów na krakowskim torze, Kuba Sykucki, który „objechał” tym samym znakomitego Michała Grzyba, wciąż mają chrapkę na zwycięstwo w pierwszym sezonie tych rozgrywek na Racing Kart.

Przypominamy, że w zawodach dla juniorów, udział może wziąć każde dziecko, które jest w stanie jeździć na gokarcie o mocy 6,5KM(minimum 135cm wzrostu) i nie urodziło się później niż w roku 2000(15 lat).

VIII Grand Prix rozpocznie się w niedzielę(11.10.2015) o godzinie 10:00. Natomiast wszystkich uczestników zapraszamy już na 9:30, na odprawę przed zawodami!

Serdecznie zapraszamy!