Skip to content

REZERWACJE INDYWIDUALNE: +48 798 30 40 60 wew. 1

REZERWACJE GRUPOWE: +48 798 30 40 60 wew. 3

tor RK

Racing Kart jest torem zarówno dla amatorów jak również zawodowców

Tworzymy nowoczesny tor kartingowy, stworzony specjalnie dla każdego miłośnika sportów motorowych. Oferujemy usługi najwyższej jakości dzięki czemu każdy może rozpocząć przygodę z gokartami pod okiem instruktora, pojeździć ze znajomymi czy zorganizować profesjonalne zawody Grand Prix.

Przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa umożliwi Państwu idealne wypełnienie wolnego czasu na sprzęcie najwyższej jakości, oraz układzie toru, który projektowany z pomocą Roberta Kubicy, jest najbardziej wymagającym w tej części Polski.

Nowoczesny Tor Kartingowy To co nas wyróżnia, to pasja do tworzenia wyjątkowego toru:

1.

Nowoczesny tor – na całej długości 350 metrów, tor ma szerokość 6 metrów co pozwala na organizacje profesjonalnych zawodów Grand Prix, jak również doskonale nadaje się do nauki jazdy dla początkujących. Dodatkowo jest on otoczony profesjonalnymi bandami ochronnymi Flexi-Track, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

2.

Gokarty – w naszej flocie znajduje się 17 nowych gokartów firmy SODI. Posiadamy gokarty dla najmłodszych(od 125 cm wzrostu), osób dorosłych(od 140 cm wzrostu) i gokart dwuosobowy.

3.

Sale konferencyjno-bankietowe – w naszym obiekcie znajdują się 3 sale, w których można przeprowadzać konferencje, szkolenia jak również bankiety czy imprezy okolicznościowe do 350 osób.

4.

System wentylacji toru – na naszym torze posiadamy unikalny system wentylacji, który pozwala ogrzać tor w okresie zimowym, jak również kilkukrotnie w czasie 60 minut wymienić powietrze na torze, przez cały rok.

5.

Restauracja – (otwarcie w sierpniu 2019)

Nasz obiekt składa się z nowoczesnego toru kartingowego, trzech sal konferencyjno-bankietowych, oraz restauracji. Doskonale przygotowane sale pomieszczą do 500 osób jednocześnie.

Do każdego eventu firmowego podchodzimy indywidualne, dopasowując ofertę nawet dla najbardziej wymagającego Klienta. Nasza doświadczona kadra i sprzęt najwyższej jakości pozwoli doskonale wypełnić czas podczas organizowanego szkolenia lub bankietu, bowiem rywalizacja na torze jest znakomitym i budującym współpracowników doświadczeniem.

Zajmujemy się organizacją eventów firmowych, szkoleń firmowych(bhp, pierwsza pomoc), wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny dla dzieci oraz zawody ligowe dla dzieci i dorosłych.

KARTING PO NASZEMU

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

KARTING PO NASZEMU

Na naszym torze stawiamy głównie na bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Już od pierwszego dnia działalności, każda konfiguracja toru składa się z profesjonalnych band ochronnych Flexi-Track.

Dodatkowo bardzo wysoki nacisk kładziemy na szkolenie z zasad bezpieczeństwa, które odbywa się w dwóch formach, aby jak najlepiej przygotować każdego do bezpiecznej jazdy na gokarcie.

To połączenie z idealnie dobraną mocą gokartów sprawia, że Racing Kart to wyjątkowo bezpieczny tor kartingowy.

Największa Akademia Kartingowa w Polsce

Jest to nowatorska inicjatywa, której zadaniem jest doskonalenie umiejętności jazdy, poznawanie zasad panujących na torze oraz poprawa koncentracji, koordynacji i refleksu wśród podopiecznych.

Zajęcia są adresowane głównie do osób młodych. Zarówno tych, którzy pragną w przyszłości sprostać profesjonalnej karierze, jak i  tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w świecie sportów motorowych. Osobami biorącymi udział w zajęciach mogą być również kierowcy, którzy jeżdżą od czasu do czasu na torze gokartowym Racing Kart i chcą poprawiać swoje osiągnięcia.

Podopieczni naszej Akademii zdobywają najwyższe miejsca, w każdych zawodach dla juniorów w Krakowie, oraz w specjalnie organizowanych turniejach dla szkółek kartingowych. Dzięki tym osiągnięciom, poziom grupy prowadzonej przez Dawida Figwera określany jest jako najwyższy w Polsce, jeżeli chodzi o sekcje szkółek kartingowych na torach halowych.

KARTING PO NASZEMU

Masz pytania?

Prosimy o kontakt:

lub sms (506 392 081) – oddzwonimy