Karta Członkowska: RK CLUB

Z wielką radością informujemy, że od dnia 02.05.2016 na nowo wprowadziliśmy Karty Członkowskie na naszym torze! Po bardzo długim okresie bez możliwości dołączenia do naszego członkostwa, będzie to z pewnością dobra zmiana 🙂

Nowe Karty Członkowskie dają więcej możliwości niż te poprzednie, które pozwalały jedynie obniżyć ceny na pojedyncze przejazdy.

Zatem już od 02.05.2016, głównie dzięki systemowi Karting Manager możemy zaprezentować Państwu:

RACING KART CLUB – to nic innego, jak połączenie Karty Członkowskiej, pozwalającej porównywać swoje czasy ze znajomymi, stałej zniżki, programu lojalnościowego i możliwością korzystania z usług naszych partnerów z określonym rabatem.

Jak to działa?

ŚCIGAJ SIĘ TANIEJ / ODBLOKUJ TAŃSZE OPCJE
RK Club już na starcie oferuje szereg korzyści dla naszych Klientów. Po wyrobieniu Karty Członkowskiej(dołączenie do RK Club) otwierają się dodatkowe, ogromne korzyści korzystania z naszych usług kartingowych: tańsze przejazdy indywidualne, bilety grupowe, karnety, vouchery i znacznie niższe ceny wynajmu toru na wyłączność.

ZBIERAJ PUNKTY
RK Club już od pierwszego przejazdu daje możliwość zbierania punktów. Dzięki temu, nasi Klubowicze już po uzyskaniu 4 punktów mogą odebrać darmową kominiarkę! To jednak nie wszystko. Przy odrobinie większej ilości punktów, nasi klienci otrzymują 8 minut jazdy, 16 minut jazdy, a nawet…8 minut jazdy pod prąd!

RABATY RABATY RABATY
RK Club bardzo prężnie rozwija swoje możliwości. Dzięki dołączeniu do naszego programu, nasi Klienci mogą taniej korzystać z usług naszych Partnerów. Dzięki takiej możliwości już teraz, w znacznie niższych cenach można wykupić rajdowe zdjęcia znakomitej jakości, kupić sprzęt elektroniczny czy wyposażyć się w sprzęt kartingowy. Dokładna lista naszych Partnerów z możliwościami rabatowymi dostępna jest na naszym torze. Jak widać zakres naszych możliwości jest szeroki i cały czas się powiększa!

UWAGA! Posiadacze naszych starych Kart Członkowskich(czerwone, plastikowe karty z naszym logotypem) otrzymają nowe karty zupełnie za DARMO!

Dodatkowo sugerujemy zapoznać się z NOWYM CENNIKIEM! 

Karta Członkowska: 10zł