Skip to content

REZERWACJE INDYWIDUALNE: +48 798 30 40 60 wew. 1

REZERWACJE GRUPOWE: +48 798 30 40 60 wew. 3

logo
to profesjonalny tor kartingowy, stworzony specjalnie dla każdego miłośnika sportów motorowych, przy udziale Mistrza Świata WRC2, Roberta Kubicy. Przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa umożliwi Państwu idealne wypełnienie wolnego czasu na sprzęcie najwyższej jakości, oraz układzie toru, który projektowany z pomocą Roberta Kubicy, jest najbardziej wymagającym w tej części Polski.

  • Czeka na Was nowoczesny tor kartingowy o długości 360 metrów. Na całej długości, tor ma szerokość 6 metrów, co pozwala na organizację różnego rodzaju zawodów kartingowych. Dodatkowe ogrzewanie i wentylowanie nowoczesnymi sposobami pozwala na jazdę przez cały rok w idealnych do tego typu sportu warunkach.
      
  • Aby jazda na naszym torze była dla Państwa nie tylko świetną zabawą ale również przyjemnością, mamy do dyspozycji 12 najnowszych gokartów z serii Sodi RX8. Doskonała konstrukcja gokartów oraz zupełnie nowy sprzęt umożliwia wszystkim uczestnikom, jazdę na jak najbardziej zbliżonych do siebie parametrach. To pozwala na zdrową rywalizację kartingową.
       
  • U nas, swoją przygodę z gokartami można rozpocząć już od 5-tego roku życia. Specjalnie przystosowane gokarty dla najmłodszych dają gwarancję bezpieczeństwa, a specjalne malowanie oraz niezwykła „zwinność” gokarta pozwala na jeszcze szybsze opanowanie sztuki jazdy.
      
  • Dla wszystkich Waszych pociech, które nie są jeszcze w stanie samodzielnie prowadzić gokartów, proponujemy dwuosobowego gokarta najwyższej jakości. Specjalnie dostosowany model Sodi 2Drive pozwala na przejazd dwóch osób jednocześnie.
      
  • Czym byłyby przejazdy po torze kartingowym bez dokładnego pomiaru czasu. To właśnie u nas, mogą Państwo cieszyć się pomiarem czasu AMB, który wykorzystywany jest na wielu torach otwartych, jak i halowych w Europie, z niezwykłą dokładnością do 0,001s.
      
  • Specjalnie dla Państwa wygody, jesteśmy również przygotowani na to, aby nikt nie doznał u nas chwili znudzenia, w oczekiwaniu na swój przejazd. Do Państwa dyspozycji są bowiem 4 stanowiska symulatorów gier, stół bilardowy oraz stanowisko z piłkarzykami.
      
  • Dodatkowo oferujemy sale konferencyjną i bankietową, na której przeprowadzić można profesjonalne szkolenia, imprezy formowe oraz zabawę do białego rana. Proponujemy również wynajem sali pod imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie, komunie czy chrzciny.
 • Zobacz filmik naszego toru: