Skip to content

REZERWACJE INDYWIDUALNE: +48 798 30 40 60 wew. 1

REZERWACJE GRUPOWE: +48 798 30 40 60 wew. 3

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dzięki pasji do sportu i zawodowemu doświadczeniu, tworzą profesjonalny zespół, godny najbardziej wymagających Klientów.

Parę słów o nas:
Ewelina(kierownik)
Ewelina sport motorowy ma we krwi. Od zawsze uwielbia szybką jazdę m. in. na kładach, motorach i oczywiście gokartach, w których spędziła już ładnych parę godzin, na torach wykraczających poza granice Europy. Dodatkowo od 10 roku życia uprawiała piłkę ręczną na najwyższym(juniorskim) krajowym poziomie. Zatem  doskonale wie, na czym polega sportowa rywalizacja i organizacja w zespole. Ponadto kończy studia na Uniwersytecie Ekonomicznym na wydziale Zarządzania, co dodatkowo podkreśla ogromny wkład jaki wnosi do naszej firmy.

dawidDawid(kierownik)
Dawid, swoją przygodę ze sportem również rozpoczął od piłki ręcznej. Po 6 latach postanowił jednak zając się piłką nożną, co sprowadziło go do założenia własnej drużyny futsalowej. Dzięki temu osiągnął on znakomity poziom działania w zespole. Najważniejszym doświadczeniem życiowym jest jednak 5-letnia praca na jednych z najbardziej rozpoznawalnych torów kartingowych w południowej Polsce.

Michał(kierownik)
Michał, to fanatyk piłki nożnej i rajdów samochodowych. Przygodę z piłką rozpoczał już w wieku 7 lat, trenując w jednej z najlepszych polskich szkółek piłkarskich- Hutnik Kraków. Niestety z rajdami samochodowymi miał stycznośc tylko jako zapalony kibic, śledząc rajd po rajdzie i wymieniając swoje poglądy z klientami. A klientów miał również wielu, ponieważ był jedną z dwóch osób, które jako personel „rozkręcały” najlepiej prosperujący tor kartingowy na śląsku. Jego doświadczenie w tej branży sięga 4 lat!

piotrPiotrek(mechanik)
Najważniejsze w życiu jest robić to, co się kocha. To właśnie robi Piotrek. Mechanika samochodowa połączona z gokartami jest dla niego tym „czymś”. Nie bez powodu skończył on Technikum Mechaniczne a doświadczenie, które tam zyskał wykorzystuje na naszym torze. Piotrek jest również znakomitym kierowcą. Indywidualne osiągnięcia jakie wywalczył sobie na krakowskich torach kartingowych, pozwalaja mu jeszcze lepiej przygotować sprzęt do jak najlepszej jazdy.

Mikołaj(obsługa toru)
Obecnie najbardziej doświadczony z naszej obsługi na torze. Swoją przygodę z kartingiem zaczynał już pare lat temu. Niezwykle usportowiony i znakomicie radzący sobie na torze pomoże każdemu wejść w tajniki jazdy gokartem. Profesjonalizm z jakim dowodzi obsługą na torze pozwala czuć się wszystkim wyjątkowo.

Przemek(obsługa toru)

Jurek(obsługa toru)

Adam(obsługa toru)

Łukasz(obsługa toru)

StigKart(kierowca)
– kierowca testujący różnego rodzaju pojazdy na torze kartingowym RacingKart. Zawsze występuje zamaskowany, a jego tożsamość nigdy nie zostanie ujawniona:
– Niektórzy twierdzą, że StigKart szybciej stoi, niż Usain Bolt biegnie.
– Niektórzy twierdzą, że RacingKarcherem ustanowi nowy rekord toru.
– Niektórzy twierdzą, że StigKart jest szybszy od RK