Skip to content

REZERWACJE INDYWIDUALNE: +48 798 30 40 60 wew. 1

REZERWACJE GRUPOWE: +48 798 30 40 60 wew. 3

karta przodRACING KART CLUB – to nic innego jak stałe członkostwo w gronie naszych klientów. Posiadanie Karty Członkowskiej umożliwia każdemu najlepsze wykorzystanie wszystkich możliwości na naszym torze. To nie tylko możliwość sprawdzania czasów online, zbierania punktów czy uczestnictwa w zawodach ale również znacznie niższe ceny z naszej obszernej oferty.

Jak to działa?

ŚCIGAJ SIĘ TANIEJ / ODBLOKUJ TAŃSZE OPCJE
RK Club już na starcie oferuje szereg korzyści dla naszych Klientów. Po wyrobieniu Karty Członkowskiej(dołączenie do RK Club) otwierają się dodatkowe, ogromne korzyści korzystania z naszych usług kartingowych: tańsze przejazdy indywidualne i znacznie niższe ceny wynajmu toru na wyłączność. Dodatkowe możliwości z posiadania Karty to korzystanie z Biletów Grupowych, Karnetów Grupowych, Karnetów Indywidualnych i Voucherów Okolicznościowych.

ZBIERAJ PUNKTY
RK Club już od pierwszego przejazdu daje możliwość zbierania punktów. Dzięki temu, nasi Klubowicze już po uzyskaniu 4 punktów mogą odebrać darmową kominiarkę! To jednak nie wszystko. Przy odrobinie większej ilości punktów, nasi klienci otrzymują 8 minut jazdy, 16 minut jazdy, a nawet…8 minut jazdy pod prąd! Główną nagrodą jest DARMOWY udział w eliminacjach halowych Mistrzostw Polski.

RABATY RABATY RABATY
Dzięki posiadaniu karty RK Club można uczestniczyć w zawodach indywidualnych, które są organizowane cyklicznie, raz w miesiącu na naszym torze. Zawody te, to nie tylko rywalizacja o miano najszybszego kartingowca na Racing Kart. Są to również oficjalne eliminacje do halowych Mistrzostw Polski, które co roku odbywają się w Szczecinie. Jest to również możliwość sprawdzenia i podniesienia swoich umiejętności na tle najlepszych amatorskich zawodników z małopolskiego podwórka. Rywalizacja za każdym razem odbywa się na delikatnie zmodyfikowanej konfiguracji, co umożliwia w pewnym stopniu wyrównać szansę dla wszystkich startujących kierowców. Poniżej przedstawiamy Klasyfikacje Generalne zarówno zawodów dla juniorów jak i seniorów:
RK Junior Challenge
Kartingowa Liga Racing Kart

Koszt Karty Członkowskiej to 10zł. 
Ważność: nieograniczona