KLRK: Będzie się działo!

W najbliższy poniedziałek odbędzie się II Grand Prix Krakowskiej Ligi Futsalu. Po pierwszych zawodach wiadomo, że III edycja zapowiada niezwykłe emocje w walce o czołowe lokaty.

Jak wiadomo, w tej edycji nie ma podziału zawodników na poszczególne ligi. Wszyscy uczestnicy jeżdżą obecnie w jednym dni, co pozwala rywalizować każdemu kierowcy z samą czołówką. Po pierwszych zawodach wiemy, że Michał Grzyb tanio skóry nie sprzeda i ma już na swoim koncie komplet punktów. Natomiast za jego plecami rozpoczęła się niezwykła walka o miejsce na podium.

Rywalizację o „pudło” w poprzednim GP toczyło aż 6 kierowców. Jak będzie tym razem? Zawodnicy z czołowych pozycji już rozpoczęli treningi, które mogą okazać się kluczowe w poniedziałkowych zawodach. Wszyscy wiedzą, że konfiguracja będzie inna niż na co dzień w Racing Kart, natomiast obeznanie się z nawierzchnią oraz gokartami jest bardzo ważnym czynnikiem. O tym doskonale wie również zwycięzca poprzednich dwóch edycji, Michał Grzyb, który pierwsze treningi ma już za sobą.

Pozostali uczestnicy również nie próżnują. Każdy startujący zawodnik wie, że aby osiągać wysokie lokaty trzeba jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć. Znakomitym tego przykładem są tacy zawodnicy jak Karol i Wojciech Stobińscy oraz Filip Włodarczyk. Forma tych kierowców wciąż idzie w górę co doskonale widać po osiąganych wynikach, porównując starty z początku ich przygody z kartingiem.

UWAGA! Przypominamy, że zawody odbędą się w poniedziałek(18.05.2015), o godzinie 19:00. Wciąż istnieje możliwość zapisania się na II GP. Więcej info pod numerem 798-30-40-60 lub bezpośrednio na torze.

zawody