KWIETNIOWA RYWALIZACJA

Jak co miesiąc, tak i w tym, organizujemy zawody zarówno dla seniorów jak i juniorów. Rywalizacja dla seniorów(open) rozegra się w najbliższy wtorek(18.04.2017) o godzinie 19:00, natomiast juniorzy pod patronatem Akademii Kartingowej Seba Racing Team rywalizować będą w niedzielę(23.04.2017) od godziny 11:00.

Trochę więcej o poszczególnych zawodach:

Mistrzostwa Akademii Seba Racing Team 2017 – eliminacje Halowych Mistrzostw Polski dla Juniorów to zawody dla najmłodszych. Wszyscy, najmłodsi fani sportów motorowych mogą wystartować w zawodach juniorskich, organizowanych przez Akademię Kartingową, Seba Racing Team. Głównymi uczestnikami są podopieczni Sebastiana Piwowarskiego, którzy uczęszczają na zajęcia. Istnieje jednak możliwość udziału wszystkich zainteresowanych osób.
Po każdym sezonie(10x Grand Prix) spośród wszystkich uczestników, jeden, najszybszy wygrywa bilet na największe halowe zawody kartingowe w Polsce.WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/1313405518739581/

Kartingowa Liga Racing Kart – eliminacje do Halowych Mistrzostw Polski. KLRK to otwarte zawody kartingowe dla każdego miłośnika wyścigów, który chce spróbować swoich sił z innymi kierowcami. Do rywalizacji podejść może maksymalnie 35 kierowców w danym Grand Prix. Po każdym sezonie(10 x Grand Prix) spośród wszystkich uczestników, jeden, najszybszy wygrywa bilet na największe halowe zawody kartingowe w Polsce, które są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata. Zapisy przyjmujemy na tydzień przed zbliżającymi się zawodami.

WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/695079877367391/

Serdecznie zapraszamy do kartingowej rywalizacji na najbardziej technicznym torze w tej części Polski 🙂