Seniorzy: V Grand Prix

Przed nami przedostatnia eliminacja w Kartingowej Lidze Racing Kart. Po kolejny triumf na naszym torze dość pewnie zmierza Michał Grzyb, który w trakcie III edycji nie poznał jeszcze smaku porażki. Najciekawiej jest jednak tuż za jego plecami, gdzie toczy się batalia o miejsca na podium i miano wicemistrza KLRK!

Po dłuższej przerwie, związanej z wakacjami, przed miesiącem rozgrywana była runda IV, w której nie zabrakło emocji. Wśród startujących, zabrakło Michała Janasa, który zdecydowanie ma szansę na podium w tym sezonie. Do walki o cenne punkty włączyli się więc pozostali. Oprócz wspomnianego już Michała Grzyba, najwięcej punktów zgarnęli: Mateusz Słomka i Konrad Golik, którego forma zdecydowanie zwyżkuje!

Według zasad, z Klasyfikacji Generalnej odrzucić można swój najgorszy występ, tak więc zawodnicy tacy jak: Michał Janas, Mateusz Słomka, Maciej Burnóg, którzy mają na swoim koncie jedną nieobecność, myśląc o wysokich lokatach nie mogą sobie już pozwolić na opuszczenie dwóch ostatnich serii zawodów.

Oczywiście w III edycji, jak również w poprzednich, nie ma zawodników przegranych. Tym razem, im więcej startów dany zawodnik ma na swoim koncie tym większą ma szansę na wygranie nagrody głównej. Tak więc, zapraszamy na V GP, które odbędzie się już w poniedziałek(19.10.2015) o godzinie 19:00!