V GP Juniorów

W niedzielę odbędzie się kolejna, piąta już seria zawodów dla juniorów. Jak zostaliśmy już przyzwyczajeni przez młodych uczestników, czekają nas niezwykłe emocje. Ostatnie eliminacje udowodniły nam, że rywalizacja toczy się między wieloma zawodnikami.

W ciągu IV Grand Prix na najwyższym stopniu podium stało już trzech kierowców. Są nimi: Wojciech Grzyb(2 razy), Oliwer Pilch i Dawid Klarman. Oczywiście prowadząca w Klasyfikacji Generalnej trójka stawi się w niedzielę do kolejnej rywalizacji. Być może tym razem zawody wygra inny junior? O tym dowiemy się już w niedzielę, w godzinach popołudniowych!

Tym razem dla juniorów przewidzianą mamy Nagrodę Specjalną! Drobny upominek, który przyleciał do nas prosto od najlepszego znającego nam polskiego kartingowca otrzyma KAŻDY junior V Grand Prix!

Przypominamy, że ilość uczestników jest ograniczona(maksymalnie 30 osób). Zawody rozpoczynają się o godzinie 10:00, natomiast wszystkich uczestników prosimy o stawienie się na godzinę 9:30, aby dokonać obowiązkowego ważenia przed zawodami.