Eliminacje do Mistrzostw Polski!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że nasze zawody kartingowe stają się jednocześnie eliminacjami na Halowe Mistrzostwa Polski w Szczecinie!

Od Sezonu 2016 zarówno Kartingowa Liga Racing Kart jak i RK Junior Challenge są zawodami indywidualnymi, w których główną nagrodą jest bilet wstępu na największe zawody w kartingu halowym w Polsce, Polish Indoor Kart Championship 2017! – które są jednocześnie jedynymi w Polsce eliminacjami na Halowe Mistrzostwa Świata!

Tak więc, najlepszy „senior” i najlepszy „junior” w sezonie 2016, w zawodach kartingowych na Racing Kart będzie reprezentował Kraków, na polskiej arenie halowego kartingu. Ponadto, spośród około 140 uczestników tych prestiżowych zawodów, 3 najszybszych dostanie szansę zostania halowym Mistrzem Świata!

Zatem? Nie ma na co czekać! Zapraszamy na najbliższe zawody z serii Kartingowej Ligii Racing Kart i RK Junior Challenge, które odbędą się:

Kartingowa Liga Racing Kart
II Grand Prix: 21.03.2016

RK Junior Challenge
II Grand Prix: 13.03.2016

W obu ligach wystartować można łącznie w 9 Grand Prix, z których do Klasyfikacji Generalnej odrzucamy 2 najgorsze występy KAŻDEGO uczestnika!