Endurance czas zacząć!

Już dzisiaj wieczorem odbędą się kolejne zawody drużynowe. Najprawdopodobniej w zawodach Endurance Maj 2015 wystartuje 10 zespołów, które postaramy się Wam przybliżyć.

Seba Racing Team

Bardzo solidny zespół z „dziką kartą”. Kuba Sykucki, który jest kapitanem tego zespołu, na kwietniowych zawodach seniorów wylosował Voucher dający darmowy wstęp na Endurance całej drużynie. Jak nam wiadomo, w składzie tego teamu wystąpić mają: Dawid Klarman, Dawid Zagól i Sebastian Piwowarski. Bardzo mocny skład juniorów, którzy przodują w Klasyfikacji Generalnej RK Junior Challenge oraz ich trener mogą stworzyć niezwykle mocny zespół walczący o najwyższe pozycje.

No Name

Rekordzista toru i czołowy zawodni I edycji KLRK. Tak w skrócie opisać można ten zespół. Oliwer Pilch i Benek Korzeniowski, którzy reprezentować będą trą drużynę zawsze liczą się w walce o zwycięstwo zawodów drużynowych rozgrywanych na naszym torze. W ostatnim Endurance zajęli drugą pozycję, co z pewności naprawić będą chcieli tym razem.

Grzybki

Regularni liderzy, zwycięscy…po prostu mistrzowie. Kapitan – Michał Grzyb, po raz kolejny ma poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Tym razem, jak udało nam się ustalić nie wystąpi ze swoim bratem Wojtkiem(lider KG RK Junior Challenge), a z Michałem Janasem, który do tej pory reprezentował team „Prze Kozaki”. Michał Janas ostatnim, czwartym miejscem w zawodach KLRK udowodnił, że wciąż jest w wysokiej formie.

Szponty

Byli pracownicy torów kartingowych wraz ze stałymi „upalaczami” kartingowymi tworzą nieobliczalną całość. Zespół ten ma za sobą jeden występ w zawodach drużynowych, w których nie dostali się do serii finałowej(pierwszy Endurance przewidywał dwa finały). Tym razem wyścig jest jeden z dobre wyniki osiągane przez zawodników pozwalają mieć nadzieję na dobrą jazdę całej drużyny.

Zespół Mateusza Isbrandta

Wciąż nie jest nam znany skład ekipy Mateusza. Były właściciel znakomitego toru kartingowego Powerkart i Paweł Mika to jedyni, pewni uczestnicy. Mimo to brzmi świetnie, dokładając do tego ciągłe treningi i znacznie poprawiającą się formę zawodników. Cięzko wytypować miejsce tego teamu, jednak patrząc na doświadczenie…może być ciekawie!

Zespół Pawła Węgrzyna

Kolejni, jak to nazywamy, „karingowi upalacze”. Z pewnością są zespołem, który odpuścić nie zamierza. Za sobą mają starty w KLRK co głównie poprawiło ich umiejętności i jazdę na naszym torze. Ostatnie treningi z pewnością pomogą w osiągnięciu zamierzonego przez nich celu.

Słabeluszki

Kapitanem zespołu jest Paweł Nowak. Zespół ten, mimo swojej nazwy, może okazać się „czarnym koniem” zawodów. Kierowcy jadący w tej ekipie to uczestnicy zawodów kartingowych w Krakowie, Tychach czy Bielsku-Białej. Znani są wszędzie a doświadczenie z zawodów Endurance, w których brali już udział dodatkowo działa na ich korzyść.

Wyścig po Nadzieje

Zespół o którym wiemy niewiele. Właściwie wiemy o nim tyle, że jest to fundacja, której od tej pory zdecydowanie kibicujemy. Z pewnością wieczorem wiedzieć będziemy znacznie więcej.

Zespół z Łodzi

Kolejny zespół, który umiejętności ma ogromne, natomiast kompletnie nie wiadomo jak radzić sobie będzie na naszym torze. Dokładny skład nie jestem niestety znany przez co dokładnie nie jesteśmy w stanie ocenić siły zespołu. Wiemy jednak, że na brak umiejętności kartingowych narzekać nie będziemy.

Mikla-Foto

Kapitan – Łukasz Miklasiński. Znakomite oko i wielkie umiejętności fotografii, to z pewnością wiemy o tym zawodniku. Poprzednie zawody ten zespół nie może zaliczyć do udanych. Początki są jednak trudne a zdobyte doświadczenie może okazać się kluczowe w dniu dzisiejszym. Jedno jest pewne…fenomenalnych ujęć Łukasza dzisiejszego wieczoru nie zabraknie!

Czy ktoś jeszcze dołączy do tego znakomitego grona? Oczywiście zapraszamy! Startujemy o godzinie 16:30(szkolenie z zasad Endurance).