Mateusz Słomka powraca!

W II Grand Prix byliśmy świadkami świetnej walki o czołowe pozycje. Zawody kolejny raz zdominował Michał Grzyb, lecz za jego plecami jak zwykle toczyła się niezwykle zacięta rywalizacja o miejsca na podium.

Atak na złoto

Od pierwszego przejazdu wydawać się mogło, że Michał Grzyb nie da swoim rywalom żadnych szans. Natomiast podczas zawodów okazało się, że zwycięstwo może być zagrożone. Jako pierwszy, serię najlepszych przejazdów w kolejce zaliczył Mateusz Słomka. Następne dwa czasy kolejki osiągnął będący w wysokiej formie Maciej Burnóg, skutecznie mieszając w tabeli wyników. Ostatnia kolejka należała jednak do mistrza naszej ligi, który przypieczętował tym samym kolejne zwycięstwo.

Powrót Słomki

W II Grand Prix zobaczyć mogliśmy nieobecnego w poprzednim miesiącu Mateusza Słomkę. Zawodnik ten jak widać po wynikach, liczyć się będzie w walce o czołowe pozycje w III edycji. Powrót Mateusza oznaczał dla Michałą Janasa spadek na pozycję czwartą w poniedziałkowych zawodach, natomiast znakomicie jadący Maciej Burnóg znalazł się tuż za Michałem Grzybem.

Nagroda Specjalna

W Kartingowej Lidze Racing Kart nie ma ludzi przegranych. Każdy zawodnik, który bierze udział w zawodach ma prawo do zniżki na treningi. Ponad to wszyscy uczestnicy za udział otrzymują po jednej wejściówce jako nagrodę pocieszenia(1 miejsce – 5 wejściówek, 2 miejsce – 3 wejściówki, 3 miejsce – 2 wejściówki). Podobnie jak w poprzednich zawodach i tym razem na zawodników czekała jednak nagroda specjalna. W II GP, uczestnicy brali udział w losowaniu Vouchera, który pozwalał na darmowy udział w kolejnych, tego typu zawodach, które odbędą się 15.06.2015. Szczęśliwy traf otrzymał Wojciech Stobiński.